Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Głuchów Górny - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60m zielone Karłowice | 2 miejsca parkingowe w cenie | duży balkon | gotowe do zamieszkania Układ pomieszczeń: * komfortowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Wrocław(Głuchów Górny + 20 km)

471 249 zł28,34 m² 16 628,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie z balkonem idealne na start lub pod inwestycję! Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław(Głuchów Górny + 20 km)

664 632 zł48,87 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,87.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław(Głuchów Górny + 20 km)

550 000 zł38 m² 14 474 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Spiżowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 37,56 m2; 1 piętro w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Tarnogaj,Wrocław(Głuchów Górny + 20 km)

840 000 zł75,20 m² 11 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (pełny rozkład) i balkonem, w spokojnej części Tarnogaju. Do kupienia z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław(Głuchów Górny + 20 km)

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie (78m2) mieszczące się na 4/4 pięter (brak windy). Budynek jak i części wspólne są schludne i zadbane. Podwórko za budynkiem po rewitalizacji wykonanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław(Głuchów Górny + 20 km)

629 000 zł52,90 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestrzenne mieszkanie Z balkonem W cichej okolicy Brak prowizji i podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,90 m2 znajdujące się na 4 piętrze inwestycji na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,30 m² 10 386 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław(Głuchów Górny + 20 km)

750 000 zł67 m² 11 194,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe, słoneczne mieszkanie | 67 m | Wrocław, ul. Horbaczewskiego Cena: 750 000 zł Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 3 Piętro 5: winda w budynku Na sprzedaż przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głuchów Górny

Głuchów Górny,dolnośląskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, bezczynszowe, odremontowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m2, zlokalizowane na parterze w kamienicy. Składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij